Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7284
Stary 07.08.2014, 00:16
to po co się pcha do zarządu klubu zamiast występować jako poplecznik SKWK i forsować na zarządzie rozwiązania korzystne dla Wisły ? Po pieniądze się pcha ? Po publikę ? I jeszcze te wstawki o Sienkiewiczu i Millerze... Rzygać mi się chce tą polityką i fajnie by było jakby chociaż w moim ukochanym klubie nie prowadził nikt tych partyjnych rozgrywek.

Ja pracę w zarządzie Wisły widziałbym w dwójnasób. Albo idę tam z pobudek ideowych po to, że będąc wśród nich będę miał większe możliwości roz.......ić to towarzystwo wzajemnej adoracji bo mi na Wiśle zależy a im nie, albo idę do zarządu żeby grać pacynkę, którą ktoś steruje pociągając za sznurki ale ja dostaje za to sowite wynagrodzenie, które przykrywa moją moralność. A tutaj Tadek chce zrobić i to i to i grać porządnego i pewnie coś zarobić. Chce dobrze niby dla Wisły ale nie opowiada się za wyrzuceniem łysego, bezmózgiego prawnika który doprowadza klub do ruiny.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 07.08.2014 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując