Sztuka kamuflazu...

A co do Wladka z Moskwy to ja mu wierze, ze to smerfy zasilaja w bron separatystow he
To prawda byliscie.... ale pieniadze za LM teraz sa nieporownywalnie wieksze, niz kilkanascie lat temu.
Nasza pierwsza 11 wyglada nawet spoko i moze pokonac kazda druzyne z ekstraklasy przy odrobinie farta, ale mamy za waska kadre aby liczyc sie w walce o podium, i predzej czy pozniej znowu zaczna sie jaja z Czekajem na stoperze czy podobne takie...