Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8000
Stary 07.08.2014, 00:14
kws napisał(a):Wyświetl post
Dzięki.
Nie ma co gdybać. My byliśmy już kiedyś w LM, nawet z niezłym skutkiem i co nam to dało ? Nie zakładaj, że LM aż tyle daje.

Łysy u nas też był i też nie było o wiele lepiej ...oczywiście jako dyrektor sportowy. Mówienie, że to nasz szpieg to jak ruska propaganda, że to Ukraińcy zestrzelili samolot z Holendrami

Ciśnijcie w lidze, to w przyszłym sezonie dyskusja tutaj będzie ciekawsza

Sam zobacz, jaki to szpieg
https://www.youtube.com/watch?v=c8to11ONW30
Sztuka kamuflazu... A co do Wladka z Moskwy to ja mu wierze, ze to smerfy zasilaja w bron separatystow he

To prawda byliscie.... ale pieniadze za LM teraz sa nieporownywalnie wieksze, niz kilkanascie lat temu.

Nasza pierwsza 11 wyglada nawet spoko i moze pokonac kazda druzyne z ekstraklasy przy odrobinie farta, ale mamy za waska kadre aby liczyc sie w walce o podium, i predzej czy pozniej znowu zaczna sie jaja z Czekajem na stoperze czy podobne takie...
Ostatnio edytowane przez dzollo : 07.08.2014 o godz. 00:17.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując