kws napisał(a):

|
Ja po cichu liczę na APOEL. Na 100 % będą pamiętali potyczkę z Wami, więc może jak Celtic przed pierwszym meczem będą twierdzili, że wygrają 3:0
|
He na to nie licz,ze Was zlekcewaza przeciez nam zabraklo kilku minut do awansu po golu Wilka...
Gdyby nie te kilka minut to do dzis moglibyscie jedynie posnic o MP.
A lysy szpieg L pewnie nigdy by u nas nie zawital.
Mimo wszystko gratulacje za awans, co by nie mowic o formie Celtiku to jednak uznana marka.