Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7998
Stary 06.08.2014, 23:33
kws napisał(a):Wyświetl post
Ja po cichu liczę na APOEL. Na 100 % będą pamiętali potyczkę z Wami, więc może jak Celtic przed pierwszym meczem będą twierdzili, że wygrają 3:0
He na to nie licz,ze Was zlekcewaza przeciez nam zabraklo kilku minut do awansu po golu Wilka...

Gdyby nie te kilka minut to do dzis moglibyscie jedynie posnic o MP.

A lysy szpieg L pewnie nigdy by u nas nie zawital.

Mimo wszystko gratulacje za awans, co by nie mowic o formie Celtiku to jednak uznana marka.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 06.08.2014 o godz. 23:39.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując