Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7282
Stary 06.08.2014, 23:28
Sorry ale ja jego osoby i sposobu postępowania nie kupuję. Czerwiński pomimo, że jest Wiślakiem jest dla mnie też typowym politykiem od którego może dowiesz się o istocie problemu ale już w żadnym wypadku nie usłyszysz rozwiązania. Bo i po co on został powołany do zarządu jak nie jest w stanie przeforsować żadnego rozwiązania ? Prezesem jest łysy, bezmózgi prawnik a on pacynką. Typowe działanie pod publiczkę dla balansujących na linii opowiadam / nie opowiadam się za bojkotem Januszy, którzy dostrzegając wolę rozmów ze środowiskiem kibicowskim łysego, bezmózgiego prawnika być może się złamią i kupią bilet / karnet. Chuja z tego będzie a Czerwiński się ośmiesza tym robieniem pseudo polityki za srebrniki.

Poza tym jeśli jako kibic Wisły, którym się mieni nie opowiada się za odwołaniem łysego, bezmózgiego prawnika który walnie przyczynia się do upadku Wisły to moim zdaniem jest hipokrytą za pieniądze. Jako członek zarządu przedsiębiorstwa w swoich działaniach ma dążyć do zwiększenia wartości marki co jak wszyscy widzimy dzięki przyzwoleniu na dalszą bytność w zarządzie łysego, bezmózgiego prawnika nie ma absolutnie miejsca. Niech w takim razie się zastanowi w jakiej roli chce występować w tym teatrzyku. Czy jako kibic Wisły czy jako członek zarządu przedsiębiorstwa walczącego z wyimaginowanymi przeciwnikami.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 06.08.2014 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując