Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7996
Stary 06.08.2014, 23:03
Celtic był naprawdę przesłaby. Tragiczny to mało powiedziane, sprawdziło się wszystko co było pisane przed meczem, że to już jest cień tego co było kiedyś. A że Legii wyszedł dwumecz, to skończyło się jak skończyło można pogratulować i popatrzeć z zazdrością jak to się robi profesjonalnie, a nie totalna amatorka z Łysym Jackiem jak u nas

Najlepsze losowanie to bez dwóch zdań BATE, oni to dopiero są cieniem własnego cienia, dwa razy się ślizgnęli. Ludogorets ma naprawdę niezłą pakę z kilkoma ciekawymi grajkami z zagranicy na skrzydlach, także ich bym nie lekceważył na waszym miejscu. Najgorsza opcja to ten wytwór Modern Fotball, RB Salzburg, z nimi może być faktycznie ciężko. Fart, że Dinamo odpadło, bo to drugi pewniak do gry w LM, wydawałoby się, a tak to się sfrajerzyli z Aalborgiem strasznie, miażdżaca przewaga i ...0:2.

Myślę, że należy się oswając z Legią w LM powoli, niestety
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując