Liczę na zwycięstwo - po walce ale zwycięstwo. W tym meczu pressing na połowie Ruchu i powinno być dobrze
Ten mecz nie musi być łatwy, ale to my będziemy wypoczęci i nie ma co kalkulować tylko atakować. Ruch padnie choćby ze zmęczenia - nie mają kadry jak Legia żeby inna 11 grała w lidze a inna w pucharach.
Brożek powinien zagrać od początku. Zając za Gargułe w II połowie. Paweł musi się najpierw odblokować. Liczę też że przy korzystnym wyniku wbiegną Lech, Żemło czy Wójcik.