Mario Nh napisał(a):

|
Trzeba wstrzymać się z wpisami do jutrzejszego wieczora. Jeśli Ruch szczęśliwie awansuje, to do Krakowa przyjedzie pewny siebie.
|
Awans może podziałać na nich korzystnie, ale nie musi...
Tak jak nie podziałał w poprzednim meczu ligowym