wiesniak84 napisał(a):

|
Coz za glupie pytanie. A co nam z tego, ze w ostatnich 15 latach 8 razy mistrzostwo zdobylismy?
|
głupie pytanie. nagrodą jest łysy Bednarz

i długa lista wierzycieli ...
Mario Nh napisał(a):

Legia zapewniła sobie awans do 4 rundy eliminacji, jeszcze kilka spotkań i jeszcze więcej pieniędzy.
Budżet im się w tym momencie domyka na cały sezon.
|
przynajmiej 8 meczy:
2x LM
6x LE/LM