Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7986
Stary 06.08.2014, 21:00
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Coz za glupie pytanie. A co nam z tego, ze w ostatnich 15 latach 8 razy mistrzostwo zdobylismy?
głupie pytanie. nagrodą jest łysy Bednarz i długa lista wierzycieli ...

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Legia zapewniła sobie awans do 4 rundy eliminacji, jeszcze kilka spotkań i jeszcze więcej pieniędzy.
Budżet im się w tym momencie domyka na cały sezon.
przynajmiej 8 meczy:

2x LM
6x LE/LM
Ostatnio edytowane przez Szpen : 06.08.2014 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując