Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 06.08.2014, 20:15
Po takim meczu jak ten w Poznaniu trzeba oczekiwac od druzyny, ze na swoim stadionie tak samo dobrze sie zaprezentuje i wygra z bedacym w kryzysie Ruchem. Nic nie przemawia nad wygrana gosci ale to samo było z Nami w Poznaniu dlatego trzeba byc w pełni skoncentrowanymi zeby nie było takich problemow jak w meczu z Piastem. 3 punkty zdobyte na wyjezdzie juz sa czas najwyzszy zdobyc je na R22.
Odpowiedz cytując