rafalek napisał(a):

|
No tak, Gwiaździstemu zwycięstwo, zajebista gra Boguskiego, Stilicia i Garguły zamknęła usta... ale że jest bardzo, ale to bardzo w potrzebie do narzekania, dojebał się do Buchalika, który WYRAŹNIE ZAWALIŁ jednego gola. Coś pięknego.
|
Ty zapewne miałeś zamknięte usta przez całą rundę wiosenną i dlatego wysiliłeś się teraz takim bzdurnym tekstem. Jeden mecz ci tak oczy przesłonił ?