|
Gwiaździsty, za przeproszeniem .......isz. Skoro napisałeś, że KAŻDA bramka za kołnierz obciąża bramkarza, to po tym stwierdzeniu, każdy kto miał poważniejszą styczność z bronieniem, powinien skorzystać z opcji ignoruj. Dalsza polemika nie ma po prostu sensu.
Bez odbioru.
|