|
^^ I dlatego mimo niechęci do Bednarza cały ten bojkot uważam za bezsensowny. Co z tego, że Bednarz odejdzie jak na jego miejsce pojawi się ktoś identyczny tyle, że z włosami?.
Co do tego co wrzucił @c.
Bardzo fajny materiał, szkoda tylko że do szerszego grona to nie trafia.
|