Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
7262
06.08.2014, 13:59
3120c
napisał(a):
A może warto dupsko ruszyć, żeby zdobyć to źródło informacji?
Nikt tu nie zamierza płacić za bałwanów niepotrafiących znaleźć rzetelnego źródła informacji, albo chociaż wybrać się gdzieś zobaczyć jak coś funkcjonuje. Niestety stado bałwanów dalej ma prawa wyborcze, za których cierpią wszyscy.
A może wpier.dol edukacyjny na odmulenie?
Czyli w stosunku do Ciebie teksty o niewyżytych troglodytach akurat są prawdziwe.
3120c
napisał(a):
Jakoś na Marszu Niepodległości nikt sobie krzywdy od lat kilku nie zrobił, ani nikomu między nami włos z głowy nie spadł.
A może jesteś tylko marnym prowokatorem?
Ostatnio też widziałem jak nikomu z marszu włosy z głowy nie spadł.
Viper
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Viper
Znajdź inne posty napisane przez Viper