Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7257
Stary 06.08.2014, 13:31
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie będę jak Ty fantazjował - pamiętam jak było w latach 90-tych i gdyby nie pewne działania "troglodytów" wszystkie matołki z tego wątku byliby bywalcami hipermarketu.
No cóż czasem dobrze jest pomarzyć - pamiętaj że troglodyci to osoby z obu stron błoń nie odnosiłem się tylko do jednej strony konfliktu. Miałem wątpliwą przyjemność spotkać takowych co ciekawe mi ukradli kasę w imię Cracovii a kolesiowi z końca ulicy w imię Wisły. Oczywiście środek pedagogiczny w postaci oklepu musiał być zaaplikowany w obu przypadkach. O tak ku chwale Bar Klubowych, Ojczyzny czy co tam im się ubzdurało.

Cytat:
Frekwencja może aż by tak szybko nie skoczyła, ale na pewno klub zdobywałby nowych kibiców.
Bardzo ważne są dzieci, które są przyszłością klubu i w dodatku mogą przyciągnąć rodzinę, kolegów itd.
Można by zrobić ileś tam maskotek i albo dogadać się z jakimś sklepem dziecięcym na np. rozdawanie maskotek jak zapłaci się min. 100 zł lub poprostu przyjście do kina czy innej akademii muzycznej i rozdanie dzieciakom.
Aplikacja powinna zostać zlecona np. AGH żeby zrobili i tam ''rozreklamowac'' oraz na stadionie oczywiście.
Jeśli chodzi o sklepy w galeriach, to w rakim gmachu raczej nikt atakować nie będzie. W samej galerii można by robić takie akcje jak w Krk bywały : terakotowa armia, były bolidy itd. Można by pokazać koszulki, zrobić na scenie jakieś pokazy, zmontować zajebisty film, rozdać kilka autografów czy innych rzeczy np. bilety, ogólnie zachęcić do przyjścia na R22 i podczas takiego spotkania w proponowanej galerii Krk powinna być budka do wyrabiania karty kibica. Jeśli nie możemy mieć sklepu to większa szana byłaby na właśnie taką akcję.
Oczywiście, zresztą nawet pomijając kwestie stoisk w sporo rzeczy jest do zrobienia.Pomysłów jest multum niestety na dzień dzisiejszy zaogniający się konflikt oraz (nie)kompetencja pracowników klubowych nie wróżą świetlanej przyszłości naszemu klubowi.
Odpowiedz cytując