Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7256
Stary 06.08.2014, 13:21
Frekwencja może aż by tak szybko nie skoczyła, ale na pewno klub zdobywałby nowych kibiców.
Bardzo ważne są dzieci, które są przyszłością klubu i w dodatku mogą przyciągnąć rodzinę, kolegów itd.
Można by zrobić ileś tam maskotek i albo dogadać się z jakimś sklepem dziecięcym na np. rozdawanie maskotek jak zapłaci się min. 100 zł lub poprostu przyjście do kina czy innej akademii muzycznej i rozdanie dzieciakom.
Aplikacja powinna zostać zlecona np. AGH żeby zrobili i tam ''rozreklamowac'' oraz na stadionie oczywiście.
Jeśli chodzi o sklepy w galeriach, to w rakim gmachu raczej nikt atakować nie będzie. W samej galerii można by robić takie akcje jak w Krk bywały : terakotowa armia, były bolidy itd. Można by pokazać koszulki, zrobić na scenie jakieś pokazy, zmontować zajebisty film, rozdać kilka autografów czy innych rzeczy np. bilety, ogólnie zachęcić do przyjścia na R22 i podczas takiego spotkania w proponowanej galerii Krk powinna być budka do wyrabiania karty kibica. Jeśli nie możemy mieć sklepu to większa szana byłaby na właśnie taką akcję.
Odpowiedz cytując