Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7254
Stary 06.08.2014, 13:18
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie - nie wiesz o czym piszesz to się nie odzywaj. Jak widać nie masz pojęcia o sytuacji kibicowskiej w Krakowie na początku lat 90-tych. Gdyby nie pewne osoby w tamtym okresie, to Wisła obecnie nie byłaby w Krakowie nr 1. i zapewne o to chodziło "Wieśniakowi"...
Otóż mam pojęcie jak to wtedy było
Teraz wyobraź sobie, że nie było by troglodytów ani z jednej ani drugiej strony błoń
No i lata 90 jakiś czas temu się skończyły.

Oczywiście jest to mrzonka i fikcja.

Ale faktem jest, że troglodyci pozwalają walczyć z innymi troglodytami(dlatego napisałem, że są kastą sami dla siebie jak urzędnicy rozwiązują problemy które sami tworzą) ale klimatu do stworzenia prężnie zarabiającej marki piłkarskiej z dobrym PR nie pomogą wykreować.
Odpowiedz cytując