Viper napisał(a):

|
To nie chodzi o to, że faktycznie istnieje takie ryzyko. Moim zdaniem go nie ma. Tylko i wizerunek kibica jaki stworzyły media. Ludzie którzy na mecze nie chodzą w ten wizerunek wieżą. Tymczasem kibice jako grupa która ma swoich przedstawicieli nie robią nic by z takim wizerunkiem walczyć. Nawet wręcz przeciwnie.
|
Wierzyć, wiara, wierzą...a tu ci taki psikus... a piszesz o troglodytach.
No i co mamy się przejmować marionetkami łykającymi lepiej niż młoda studentka ?
Viper napisał(a):

|
Każda odizolowana grupa, która nie idzie z duchem czasu z czasem przegrywa. Z kibolami jeszcze nikt nie wygra to fakt. Z Napoleonem też przez pewien czas nikt nie wygrał. Nie przeszkodziło mu to w końcu przegrać w iście wielkim stylu.
|
Na dłuższą metę i tak jakieś tam twoje przemyślenia biorą w łeb, bo możesz tu sobie pisać o jakimś Napoleonie, a prawda jest taka, że "władza" w końcu będzie się musiała z nami liczyć.
Albo bednarz, albo my...
Resztę tych kur.ew z wiejskiej, którzy jakby są troszkę wyżej w całej tej układance, i tak spotka zasłużona kara, tak jak łysego jacka.