wiesniak84 napisał(a):

|
Jakby nie ci troglodyci to byscie w bialo-czerwonych pasiakach dzisiaj i co dwa tygodnie oczywiscie w meczach tylko u siebie przy Kaluzy kochali inny klub.
|







: rotfl:
Taaaa oczywiście i właśnie dlatego mieszkając w Londynie stałeś się zagorzałym kibicem Arsenalu

Czy masz troglodyte który pilnuje żebyś nie zmienił barw.
Otóż wyobraź sobie nic takiego by się nie stało część ludzi kibicowała by Wiśle część Cracovii. Troglodyci są potrzebni sami sobie są kastą jak urzędnicy państwowi.
Nawet powiem Ci w tajemnicy, że nie zmieniłem barw chociaż od wielu lat mieszkam daleko od troglodytów. Bliżej mam innych troglodytów i co? Nic? Cud mniemany.
Cytat:
|
Tak gadacie że rywal będzie chciał kroić stoisko z pamiątkami w danej galerii, a jak byście pamiętali, chociaż dla niektórych to pewnie prehistoria, to były wiślackie stoiska chociażby na Kapelance, i jakoś nie stało przy nim 10 osiłków czy to wiślackich czy pasiastych. Podchodzili normalni ludzie, kupowali gadżet odchodzili i tyle. Na Floriańskiej też jest parę stoisk z gadżetami Wisły czy Cracovii, i jakoś turyści co tam biorą gadżet na pamiątkę nie tracą go po 5 min.
|
Tu nie chodzi o krojenie co 5 minut. Chodzi o to że wystarczy jeden incydent w roku i w dobie mediów nie przychylnych środowiskom kibicowskim taka galeria ma problem.
Jeśli mogą mieć stoiska i zarabiać bez problemu to po co pakować się w konflikty - bojkoty galerii czy Bóg wie co.
Poszukajcie sobie co mówił właściciel Oknoplastu na temat dlaczego nie będzie sponsorował Polskiej piłki nożnej.
Kiedy Wisłę sponsorowało Tyskie w Poznaniu był bojkot ich piw. W tym czasie mieli odczuwalne spadki sprzedaży. Po co robić sobie problemy?