Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27949
Stary 06.08.2014, 12:48
Po pierwsze trzeba zlikwidować podatek dochodowy PIT/CIT wtedy praca w Polsce zacznie się bardziej opłacać i bezrobocie spadnie od razu, część ludzi z Wysp wróci tutaj.
Ale jedyna partia która zlikwidowanie tego podatku w swoich programach gwarantuje to Kongres Nowej Prawicy. Inne chcą jeszcze podwyższać te podatki, wprowadzając 3 stawkę podatkową, jak PIS(18,32,39) czy SLD(18,32,50). PO jest najmniej groźne, bo oni nie optują za 3 stawką, pozostają przy (18,32). JKM natomiast mówi (0,0,0)
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰