|
Po pierwsze i najważniejsze: trener widzi na treningach jak prezentują się konkretni piłkarze. To na treningach zaczyna się budować swoją pozycję w drużynie. Po drugie 15 minut to wystarczająco dużo czasu, żeby się pokazać. Większość piłkarzy tak zaczynało ze wspomnianym przeze mnie Guerrierem na czele (11 minut z Piastem i bramka w debiucie). Poza tym jestem przekonany, że Zając w następnych meczach będzie dostawać więcej czasu niż te 15 minut.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|