Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27947
Stary 06.08.2014, 12:41
Przecież nie jest problemem że nie ma kto płacić ZUS'u - bo płaci każdy zatrudniony tylko problem jest w zarządzaniu tymi środkami.

Nie dość że mamy najwyższe składki w UE to jeszcze najwięcej z tego przejadamy.
Niech ściągnie młodych zza granicy - bezrobocie skoczy o 10% i tyle samo mniej składek będzie.


Żeby głosować na takich idiotów trzeba być jeszcze większym, bez dwóch zdań.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE