|
Przecież nie jest problemem że nie ma kto płacić ZUS'u - bo płaci każdy zatrudniony tylko problem jest w zarządzaniu tymi środkami.
Nie dość że mamy najwyższe składki w UE to jeszcze najwięcej z tego przejadamy.
Niech ściągnie młodych zza granicy - bezrobocie skoczy o 10% i tyle samo mniej składek będzie.
Żeby głosować na takich idiotów trzeba być jeszcze większym, bez dwóch zdań.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|