Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27945
Stary 06.08.2014, 12:34
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Zależy o czym piszesz. No chyba że masz jakiś sposób by (na przykład) namówić deweloperów lub międzynarodowe banki by za Twoje nowe mieszkanie pobierały bardzo małe oprocentowanie od kredytu .
Ja wiem, że Korwin jest ostatnio bardzo "dżezi" ale ja bym bardzo chciał przeczytać jaką ma receptę na demografię w Polsce- bo chyba się zgadzamy, ze bez niej Polski nie będzie.

Być może coś przeoczyłem , więc czekam na jakieś pomysł, jak bez pomocy dla młodych ten kraj wkońcu ruszył.
Problem demografii leży głównie w obecnym systemie emerytalnym i fiskalnym. Po co dzieci, skoro państwo nam "gwarantuje" emerytury? Trzeba zmienić system emerytalny i obniżyć podatki, bo po prostu nie opłaca się mieć dzieci. Dowodem na jest fakt iż większy odsetek dzieci rodzi się na Wyspach niż w Polsce. Mówi o tym wielu Ekonomistów np. Gwiazdowski a Korwin powtarza to od 25 lat.

I w sumie to racja, bo sam bym ze trójkę młodych Wiślaków zrobił, no ale póki co nie da się, może za 10 lat
Ostatnio edytowane przez palikot : 06.08.2014 o godz. 12:36.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰