Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7238
Stary 06.08.2014, 12:10
Viper napisał(a):Wyświetl post
A kto mówi, że się nie da. Jak najbardziej napisałem że taka Plaza spokojnie nam miejsce wynajmie. Można też zagospodarować jakiś lokal handlowy bezpośrednio przy ulicy (jak Lazio). W tym linku nie ma pokazanego sklepu w bardzo obłożonej galerii handlowej.
Nikt nie pisze, że to ma być koniecznie Galeria Krakowska. Dyskusja rozwinęła się od braku normalnego sklepu (domyślnie lokalu handlowego), padła propozycja Krokusa czy też wysp klubowych w innych galeriach i nie powiesz, że tutaj nie byłoby pola do działań.

Dyskusja za bardzo zeszła na tor czy akurat Galeria Krakowska by nas przyjęła i czy nas na nią stać.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując