Viper napisał(a):

|
A kto mówi, że się nie da. Jak najbardziej napisałem że taka Plaza spokojnie nam miejsce wynajmie. Można też zagospodarować jakiś lokal handlowy bezpośrednio przy ulicy (jak Lazio). W tym linku nie ma pokazanego sklepu w bardzo obłożonej galerii handlowej.
|
Nikt nie pisze, że to ma być koniecznie Galeria Krakowska. Dyskusja rozwinęła się od braku normalnego sklepu (domyślnie lokalu handlowego), padła propozycja Krokusa czy też wysp klubowych w innych galeriach i nie powiesz, że tutaj nie byłoby pola do działań.
Dyskusja za bardzo zeszła na tor czy akurat Galeria Krakowska by nas przyjęła i czy nas na nią stać.