Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27941
Stary 06.08.2014, 12:09
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Być może coś przeoczyłem , więc czekam na jakieś pomysł, jak bez pomocy dla młodych ten kraj wkońcu ruszył.
Broń Boże nie socjalem. Kilka razy przytaczałem porównanie różnych polityk prorodzinnych w Europie.

Choćby tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...na#post1346613

W skrócie. Więcej pracy, więcej płacy i niższych podatków. Mniej państwa, socjalu, kredytów i różnych dodatków dla wybranych grup.