Pablo84 napisał(a):

|
Być może coś przeoczyłem , więc czekam na jakieś pomysł, jak bez pomocy dla młodych ten kraj wkońcu ruszył.
|
Broń Boże nie socjalem. Kilka razy przytaczałem porównanie różnych polityk prorodzinnych w Europie.
Choćby tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...na#post1346613
W skrócie. Więcej pracy, więcej płacy i niższych podatków. Mniej państwa, socjalu, kredytów i różnych dodatków dla wybranych grup.