Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68483
Stary 06.08.2014, 11:57
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Aha czyli mlodzi w Bundeslidze graja bo zal ich nie wystawiac Ja o Zajaca bym sie nie martwil gdyby trenerem nie byl ten przyglup. Jeszcze wytlumacz mi prosze dlaczego w takiej Legii jednak ci mlodzi grali/graja regularnie i dodaj jeszcze czym od nich roznil sie taki Chrapek choc nie byl wytworem Akademii Legii?
Młodzi w Bundeslidze, Belgii czy w Legii grają kiedy na to zasługują. Wystawianie młodych, za to że są młodzi albo z przymusu kończy się tak jak u nas w końcówce zeszłego sezonu - katastrofą.

Chrapek grał ponieważ był wystarczająco dobry, żeby grać w pierwszym składzie. To naprawdę bardzo proste. Myślę, że Smuda nie jest aż takim przygłupem za jakiego go uważasz i jeśli Zając będzie błyszczeć na treningach i wykorzystywać swoje szanse w meczach to będzie grać. Mógł to zrobić wyjątkowo nieogarnięty Guerrier prosto z Haitańskiej prowincji, może i Zając i każdy inny młody polski piłkarz... Jeśli będzie wystarczająco dobry i silny psychicznie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując