Pablo84 napisał(a):

Ja wiem, że Korwin jest ostatnio bardzo "dżezi" ale ja bym bardzo chciał przeczytać jaką ma receptę na demografię w Polsce- bo chyba się zgadzamy, ze bez niej Polski nie będzie.
|
Od mniej więcej 1992 roku uskuteczniany jest w Polsce przez kolejne rządy euro-socjalizm i efekt jest taki, że demografia wygląda jak wygląda. Co więcej - można zauważyć, że im więcej urzędników i im wyższy dług publiczny tym demografia jest jakby coraz to gorsza

.
Cytat:
|
Być może coś przeoczyłem , więc czekam na jakieś pomysł, jak bez pomocy dla młodych ten kraj wkońcu ruszył.
|
Zapomniałeś dodać, że to właśnie głównie ci młodzi będą musieli sobie tę pomoc sfinansować. Pomogą więc jak zwykle głównie urzędnikom i pewnie koniec końców na przykład developerom, którzy dzięki pomocy państwowej nie będą musieli obniżać cen mieszkań.