Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27940
Stary 06.08.2014, 11:54
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem, że Korwin jest ostatnio bardzo "dżezi" ale ja bym bardzo chciał przeczytać jaką ma receptę na demografię w Polsce- bo chyba się zgadzamy, ze bez niej Polski nie będzie.
Od mniej więcej 1992 roku uskuteczniany jest w Polsce przez kolejne rządy euro-socjalizm i efekt jest taki, że demografia wygląda jak wygląda. Co więcej - można zauważyć, że im więcej urzędników i im wyższy dług publiczny tym demografia jest jakby coraz to gorsza.

Cytat:
Być może coś przeoczyłem , więc czekam na jakieś pomysł, jak bez pomocy dla młodych ten kraj wkońcu ruszył.
Zapomniałeś dodać, że to właśnie głównie ci młodzi będą musieli sobie tę pomoc sfinansować. Pomogą więc jak zwykle głównie urzędnikom i pewnie koniec końców na przykład developerom, którzy dzięki pomocy państwowej nie będą musieli obniżać cen mieszkań.