Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7229
Stary 06.08.2014, 11:29
Viper napisał(a):Wyświetl post
Tak tak ^^ jasne jasne ^^

Sklep klubu piłkarskiego, którego kibice słyną z bójek na maczety, lub rzuceniem nożem w piłkarza a ostatnio z ostrzelania racami własnego stadionu. Przez kolejne 5 lat nie będzie plusem na wizerunku, nawet jak zagra w europejskich pucharach. Taki jest wizerunek kibica, zapijaczony bezrobotny troglodyta. Komu należy podziękować? na pewno piknikom
Pytanie ilu z was zapijaczonych pikoli napier.doli się nie raz nie dwa przed meczem, obrzyga niejeden murek, niejednokrotnie siebie. I wy jeden z drugim macie czelność wypominać komuś upicie się.
Żeby nie było, sam nie piję na meczu ani przed już od wielu lat.
Odpowiedz cytując