|
Galerie handlowe, niestety, mają bardzo wysokie czynsze, do tego często beznadziejne podejście kierowników hal do wszystkiego, dosłownie do wszystkiego - od kwestii czystości po asortyment, do wszystkiego potrafią się do.......ić. Nas zwyczajnie w chwili obecnej nie stać na takie zabawy, a biorąc do tego pod uwagę to, o czym pisze Viper - to tym bardziej nie ma co liczyć, aby nasze stoisko się w którymś dużym centrum handlowym pojawiło.
|