Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7226
Stary 06.08.2014, 11:21
Tak tak ^^ jasne jasne ^^

Sklep klubu piłkarskiego, którego kibice słyną z bójek na maczety, lub rzuceniem nożem w piłkarza a ostatnio z ostrzelania racami własnego stadionu. Przez kolejne 5 lat nie będzie plusem na wizerunku, nawet jak zagra w europejskich pucharach. Taki jest wizerunek kibica, zapijaczony bezrobotny troglodyta. Komu należy podziękować? na pewno piknikom
Odpowiedz cytując