Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7221
Stary 06.08.2014, 11:04
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie jest tanio i nie jest łatwo.
W galeriach za miejsce (stoisko w ciągu komunikacyjnym) kosztuje ok 40-70 euro, normalny sklep to ok 80 euro/mkw (netto). Do tego umowa na kilka lat i czasami premia od obrotu plus dodatkowe opłaty. Ceny z normlanej galerii w dużym mieście.


Stan na 2012r.
Do tego cena za wynajem metra kwadratowego to nie są wszystkie koszty wynajmu.

Co do przykładu z Gdańska, tam sytuacja jest jednak trochę inna jak chodzi o kibiców. Galeria Krakowska która jak ktoś już zauważył ma kolejkę chętnych, pokaże Wiśle fucka i tyle. Jak nie wierzycie ktoś z TS czy SKWK może wyjść z zapytaniem o ofertę pod przyszłą nową Wisłę w A-klasie.

Plaza tylko przyjmie klub z otwartymi rękoma. Ciekawe z jakiej Galerii te zdjęcia z Gdańska. Też z jakiejś upadającej?
Odpowiedz cytując