WISŁAZWE napisał(a):

|
Co do meritum, rozumiem, że prezes Bednarz lub ktoś z ''działu'' marketingu byli już w GK czy innej Galerii i sondowali możliwość dzierżawy małej przestrzeni? Czy to po prostu polska mentalność odsłona 3427 ''po co iść skoro i tak nic z tego nie będzie''?
|
Nie jest tanio i nie jest łatwo.
W galeriach za miejsce (stoisko w ciągu komunikacyjnym) kosztuje ok 40-70 euro, normalny sklep to ok 80 euro/mkw (netto). Do tego umowa na kilka lat i czasami premia od obrotu plus dodatkowe opłaty. Ceny z normlanej galerii w dużym mieście.
Cytat:
|
Wskaźnik pustostanów na początku 2013 różnił się pomiędzy centrami handlowymi od 0 do 7%, średnio będąc na poziomie 4,9%. Wciąż liderem jest Galeria Krakowska będąca w 100% wynajęta, a dodatkowo posiadająca długą listę oczekujących na wolną przestrzeń handlową.
|
Stan na 2012r.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA