silver03 napisał(a):

|
Co to za bzdury.... wszystko jest kwestią ceny, nikt z Krakowskiej nie będzie patrzył czy przestrzeń będzie pod Wisłę Kraków, Nike czy inny odzieżowy jeśli cena będzie satysfakcjonująca.
|
To sprawdź sobie jakie są ceny wynajmu. Nasz klub obecnie nie przebije oferty sieciówki, operatorów telekomunikacyjnych czy banków. Dwa Ci ludzie kalkulują jednak, w Galerii nie pojawi się sex-shop, czy inny sklep który może ich narazić na szkody czy utratę wizerunku. Jak chcesz możesz wierzyć w swoje "wydaje mi się". Jak z nimi kiedyś współpracowałem i wiem co mówię.