Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7216
Stary 06.08.2014, 10:54
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Co to za bzdury.... wszystko jest kwestią ceny, nikt z Krakowskiej nie będzie patrzył czy przestrzeń będzie pod Wisłę Kraków, Nike czy inny odzieżowy jeśli cena będzie satysfakcjonująca.
To sprawdź sobie jakie są ceny wynajmu. Nasz klub obecnie nie przebije oferty sieciówki, operatorów telekomunikacyjnych czy banków. Dwa Ci ludzie kalkulują jednak, w Galerii nie pojawi się sex-shop, czy inny sklep który może ich narazić na szkody czy utratę wizerunku. Jak chcesz możesz wierzyć w swoje "wydaje mi się". Jak z nimi kiedyś współpracowałem i wiem co mówię.
Odpowiedz cytując