Pablo84 napisał(a):

|
Ten kraj niestety musi upaść, jeśli ten kraj nie stanie się megasocjalistyczny dla młodych, którzy "wyprodukują" nową krew, która i być może nie wyjedzie za granicę gdy dorośnie.
|
Broń Boże! Chciałbym żeby nie produkować następnych pokoleń "czy się stoi czy się leży...".
Jako przedstawiciel wspomnianych "młodych" wolałbym żeby mi mniej zabierali i dali wolną rękę, świetnie sobie sam poradzę.