Viper napisał(a):

|
^^ Żadna galeria handlowa z takim obłożeniem jak Krakowska nie wynajmie przestrzeni handlowej klubowi. Co najwyżej taka Plaza, która umiera powoli śmiercią naturalną.
|
Co to za bzdury.... wszystko jest kwestią ceny, nikt z Krakowskiej nie będzie patrzył czy przestrzeń będzie pod Wisłę Kraków, Nike czy inny odzieżowy jeśli cena będzie satysfakcjonująca.