|
Jakoś w Legii czy Amice potrafią pogodzić ogrywanie młodych z grą o puchary co roku. Tylko My nie możemy... Potem płaczemy czemu taki Furman poszedł za około 3 mln euro....
Gdyby nie sprzedaż Chrapka to już by nas nie było... 5 mln złotych uratowało naszą płynność. Więc bez ".......enia" ale ogrywanie młodych, wprowadzanie ich do zespołu (nie tylko Zająca!) to obowiązek Smudy. To sprawa przetrwania klubu!
Smudzie i innym decydentom w naszym klubie było bardzo nie na rękę MP juniorów... skoro bronią się rękami i nogami przed wprowadzaniem młodych do zespołu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|