Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7213
Stary 06.08.2014, 10:45
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wyszedłeś dopiero z gimnazjum z tym pedalskimi znaczkami ^^ jest opcja cytowania na forum, ale jak widać pedalskie znaczki są lepsze..
Jakbyś zajrzał czasem na inne fora, gdzie wypowiadają się ludzie na poziomie co osiągnęli już coś w życiu. To byś wiedział że taki znaczek stosuje się, żeby nie cytować jednego postu w następnym. No ale co tam, jakiś dziwny znaczek to musi być pedalski. Dziwna rzecz, że wszędzie widzisz pedałów ale nie martw się z czasem pogodzisz się ze swoimi skłonnościami.

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Co do meritum, rozumiem, że prezes Bednarz lub ktoś z ''działu'' marketingu byli już w GK czy innej Galerii i sondowali możliwość dzierżawy małej przestrzeni? Czy to po prostu polska mentalność odsłona 3427 ''po co iść skoro i tak nic z tego nie będzie''?
Były zapytania zaraz po otwarciu, oraz kilka lat później. Nie chciano nawet podejmować żadnych rozmów. Galeria która ma pełne obłożenie lokali, nie będzie ryzykowała otwarcia sklepu z którym mogą być problemy. Tyle jak chcesz możesz zarządcą GK spróbować przemówić do rozsądku, oraz zaoferować ochronę ze strony kiboli. Może to rozważą
Odpowiedz cytując