|
Przecież to nie musi być lokal. To może być tzw. wyspa. Galerie dzierżawią powierznie sklepikom, które sprzedają koszulki, m.in. nasze - to dlaczego nie miałyby wpuścić nas ?
Wyspy klubowe byłyby świetnym rozwiązaniem. Naszym celem powinny być: Galeria Krakowska, Galeria Bronowice i Galeria Zakopianka, ew. M1 lub Krokus.
Przecież naszym celem jest przyciąganie nowych kibiców, rodzin. A gdzie jest ich najwięcej jak nie w galeriach handlowych ?
Jak sąsiadka coś takiego zrobi to dopiero zaczną się płacze.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.08.2014 o godz. 10:45.
|