Viper napisał(a):

|
^^ Żadna galeria handlowa z takim obłożeniem jak Krakowska nie wynajmie przestrzeni handlowej klubowi. Co najwyżej taka Plaza, która umiera powoli śmiercią naturalną.
|
Wyszedłeś dopiero z gimnazjum z tym pedalskimi znaczkami ^^ jest opcja cytowania na forum, ale jak widać pedalskie znaczki są lepsze..
Co do meritum, rozumiem, że prezes Bednarz lub ktoś z ''działu'' marketingu byli już w GK czy innej Galerii i sondowali możliwość dzierżawy małej przestrzeni? Czy to po prostu polska mentalność odsłona 3427 ''po co iść skoro i tak nic z tego nie będzie''?