Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 06.08.2014, 10:28
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Ile oglądałeś meczów Treli czy Pilarza? Niemal co drugi mecz mogli się lepiej zachować przy danym, utraconym golu. Ale Ty uparłeś się na Buchalika bo miałeś ogromne oczekiwania co do jego osoby. Musiałeś bardzo lubić Miśkiewicza.
Jesli przyjmiemy ten sposób argumentowania to Neuer tez mógł sie lepiej zachować przy kazdym straconym przez Niemcy golu na MŚ.
Facet ma spory udział w 4 straconych (czyli wszystkich dotychczasowych) przez Wisłę bramkach w zaledwie w 3 kolejkach. Albo nie rozumiesz o czym mowa albo udajesz. Z mojej strony koniec tematu.
Odpowiedz cytując