Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7208
Stary 06.08.2014, 10:22
Jedno jest juz widoczne nawet dla ślepego. Kiedy Bednarz i spółka nie mają (z góry) naszych pieniędzy z karnetów i biletów w dłoni, to zaczynają głosno skuczeć. Pojawiają sie wyważone artykuły zatroskanych dziennikarzy, prezio sam zamknął mordę, toczą się jakieś rozpoznawcze rozmowy itp. Komentatorzy nc + przestali udawać, ze nie widzą pustego stadionu w trakcie meczów. Czekałem na ten moment z utęsknieniem. Mobilizacja i determinacja naszych kibiców przynosi pierwsze efekty. Zwycięstwo będzie nasze (byle nasza strona nie dała sie przekręcić jak w 1989 r. podczas rozmów "okrągłego stołu").
Odpowiedz cytując