Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7206
Stary 06.08.2014, 10:15
huberix napisał(a):Wyświetl post
W Galerii Krakowskiej jest masa turystów. Przy dobrej reklamie i fajnych gadżetach możnaby liczyć na dobre przychody. Przynajmniej koszty plus pensje by się zwróciły, a była by to właśnie dobra reklama dla klubu. Przyjedzie taki żółtek, kibic shank hin zong ung i patrzy a tu u nas w galerii sklepik jakiegoś klubu. Przyjdzie, coś kupi, zapyta gdzie stadion, kiedy mecz, co z biletami itd. Specjalnie zaproponowałem w Galerii, bo tutaj raczej kibice sąsiadki nie rozwalą niczego, a turyści zawsze takowe galerie odwiedzają. Dobrze pisał też Silver03 : Nawiązanie współpracy z biurem, zachęcanie, podanie informacji co, gdzie i jak. Przy szczęściu trafi się jakaś grupa i pójdą na mecz. Dodatkowe pieniądze z biletów, gadżetów, dobre wspomnienia i co za tym idzie chwalenie i polecanie kumplom tj. zwiększanie reputacji klubu za granicą.
to jest bardzo dobry pomysł. Od wielu lat odkładany. Oprócz sklepu w takim punkcie powinno dac się wyrobić KK oraz kupić bilet/karnet.
Oczywiście na stadionie też powinien być minimarket z pamiatkami klubowymi. Bardzo zle się stało, że muzeum powstaje na terenach TS, a nie na nowym stadionie.
Odpowiedz cytując