Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68473
Stary 06.08.2014, 10:00
Zadaniem trenera jest wystawienie najlepszego obecnie składu na mecz,bo najważniejszy jest wynik. A nie eksperymentowanie z młodzikami. Na początek wpuszczanie Zająca na kilka minut żeby się ogrywał powoli to dobra droga. Z czasem może nabrać doświadczenia,pewności siebie,umiejętności też rozwinie. Smuda widzi ich na treningu na codzień,więc wie co robi wystawiając tego zawodnika.Podobnie powinno być z Lucasem. Aha,i to że jeden młody wypalił to nie znaczy że wszyscy nagle odpalą,może po prostu Chrapek pokazywał już wystarczająco dużo umiejętności na treningach żeby go wystawiać do pierwszego składu.
Odpowiedz cytując