wiesniak84 napisał(a):

Aha czyli mlodzi w Bundeslidze graja bo zal ich nie wystawiac Ja o Zajaca bym sie nie martwil gdyby trenerem nie byl ten przyglup. Jeszcze wytlumacz mi prosze dlaczego w takiej Legii jednak ci mlodzi grali/graja regularnie i dodaj jeszcze czym od nich roznil sie taki Chrapek choc nie byl wytworem Akademii Legii?
|
Bo byli na tyle dobrze, ze warto ich było wystawiać?
Co pół roku słyszę o tych wielkich talentach, których zły trener Wisły nie chce wystawiać, idą później do innego klubu i słuch po nich ginie.
PS. Chrapek przecież grał w Wiśle więc nie rozumiem porównania.