Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68471
Stary 06.08.2014, 09:34
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Aha czyli mlodzi w Bundeslidze graja bo zal ich nie wystawiac Ja o Zajaca bym sie nie martwil gdyby trenerem nie byl ten przyglup. Jeszcze wytlumacz mi prosze dlaczego w takiej Legii jednak ci mlodzi grali/graja regularnie i dodaj jeszcze czym od nich roznil sie taki Chrapek choc nie byl wytworem Akademii Legii?
Bo byli na tyle dobrze, ze warto ich było wystawiać?

Co pół roku słyszę o tych wielkich talentach, których zły trener Wisły nie chce wystawiać, idą później do innego klubu i słuch po nich ginie.

PS. Chrapek przecież grał w Wiśle więc nie rozumiem porównania.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując