Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68470
Stary 06.08.2014, 08:59
Aha czyli mlodzi w Bundeslidze graja bo zal ich nie wystawiac Ja o Zajaca bym sie nie martwil gdyby trenerem nie byl ten przyglup. Jeszcze wytlumacz mi prosze dlaczego w takiej Legii jednak ci mlodzi grali/graja regularnie i dodaj jeszcze czym od nich roznil sie taki Chrapek choc nie byl wytworem Akademii Legii?
Odpowiedz cytując