Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68468
Stary 06.08.2014, 08:48
Takie przepisy w najwyższej klasie rozgrywkowej są niepoważne. Tutaj mają grać najlepsi możliwi zawodnicy niezależnie od wieku. Absolutnie nie wierzę w jakiekolwiek pozytywne skutki takich rozwiązań. Tak samo jak w poroniony pomysł Bońka o drastycznym ograniczeniu liczby zawodników spoza UE. Czy w Belgii lub Niemczech gdzie talenty wyrastają jak grzyby po deszczu bawią się w takie rzeczy? Nie. Obcokrajowców jest kilka razy więcej niż u nas i nie ma żadnych przepisów o wystawianiu młodzieżowca rodem z ligi okręgowej. Po prostu tam szkoli się młodych piłkarzy na takim poziomie, że żal ich nie wystawiać.
I tutaj leży sedno sprawy. Najważniejsze są poziom szkolenia i infrastruktura młodzieżowa, a nie prowadzenie juniorów za rączkę i ułatwianie im życia gdzie się tylko da. Przynosi to skutki odwrotne od zamierzonych.

A o Zająca bym się nie martwił. Jest naprawdę utalentowany i zapewne niedługo będzie mieć swoje 5 minut, a może i nawet pół godziny
Ostatnio edytowane przez Arked : 06.08.2014 o godz. 08:55.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując