Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27935
Stary 06.08.2014, 08:32
Emerytury tak czy siak będą głodowe. Im prędzej ludzie zrozumieją że jeśli sami nie będą odkładać jak najdalej od Państwa czy to w III filarze czy na lokatach.

Problem polega jednak na tym , co z demografią? Polskie społeczeństwo coraz bardziej się rozwarstwia i następują podziały społeczne- coraz więcej ludzi jest tych co nie wiedzą co z pieniędzmi zrobić jak i Ci, którzy zarabiają jamużnę a nie pensję(nawet Ci wykształceni), bardzo dużo absolwentów nie może znaleźć pracy, Państwo coraz to bardziej utrudnia życie zamiast ułatwiać start wszelkiego rodzaju podatkami czy ulgami, a ludzie to widzą. Widzą swoich rówieśników, którzy np lepiej wybrali studia, bardziej się poszczęściło, mają znajomość- więc skoro nie udało im się w Polsce , wyjeżdżają za granicę- nawet na przysłowiowy "zmywak". Co z tego, skoro żyje im się tak jak za średnią krajową w Polsce- a jak mają dzieci to dostają jeszcze benefity, a po 10 latach przepracowanych legalnie, część emerytury.....
Ten kraj niestety musi upaść, jeśli ten kraj nie stanie się megasocjalistyczny dla młodych, którzy "wyprodukują" nową krew, która i być może nie wyjedzie za granicę gdy dorośnie.

Rachunek za aktualny stan rzeczy trzeba wystawić tym sejmowym s....ysynom z PO.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.08.2014 o godz. 09:03.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/