Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7197
Stary 06.08.2014, 08:23
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że Wisła w Krakowie nie jest tak modnym klubem jak w Warszawie Legia i u nas nigdy takiej sprzedaży się nie osiągnie!
Moda z nieba nie spada, trzeba ją stworzyć samemu. Pamiętam jakieś badanie, zrobione chyba 4 czy 5 lat temu, wynikało z niego, że Wisła ma na świecie ok 6 milionów "kibiców". Czy ktoś próbował ten fakt wykorzystać? Niestety nigdy nie mieliśmy działu marketingu z prawdziwego zdarzenia i teraz to sie mści.
Powód: ot tak
Ostatnio edytowane przez cash_X : 06.08.2014 o godz. 08:23.
Odpowiedz cytując