Matejas_ napisał(a):

|
Prawda jest taka, że Wisła w Krakowie nie jest tak modnym klubem jak w Warszawie Legia i u nas nigdy takiej sprzedaży się nie osiągnie!
|
Moda z nieba nie spada, trzeba ją stworzyć samemu. Pamiętam jakieś badanie, zrobione chyba 4 czy 5 lat temu, wynikało z niego, że Wisła ma na świecie ok 6 milionów "kibiców". Czy ktoś próbował ten fakt wykorzystać? Niestety nigdy nie mieliśmy działu marketingu z prawdziwego zdarzenia i teraz to sie mści.