Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7193
Stary 06.08.2014, 08:01
fialo napisał(a):Wyświetl post
Śmiej się prawdz.iwku z europejskiego stylu Leśnego, wypisuj jakieś wynaturzenia, ja Ci podam prosty przykład jak bardzo różni się obecna Legia od obecnej Wisły. Nie chce mi się pisać o działaniach wobec kibiców, bo o tym wie każdy kto ma oczy i choć trochę mózgu.

Sklep klubowy.

W obecnych czasach to nei sprzedaż biletów, ale sprzedać pamiątek i akcesoriów zasila klubowe kasy w najwyższym stopniu. Real bilansuje sobie te chore transfery, wlaśnie sprzedażą koszulek. FanStore Legii na Ł3 to naprawdę duży budynek, ogromny wybór akcesoriów, pamiętek itp, kasjerki, moze jeszcze nie ten najwyższy top europejski, ale poziom takiego FSV Mainz z Bundesligii.

Sklep klubowy Wisly. Barak/szopa/kontener wstyd do takiego wchodzić, zaprosić jakiegoś typa z zagranicy, po prostu obciach. W środku dwie koszulki i trzy szaliki. Wybór zerowy. Przychód z takiego sklepiku, pewnie nawet nie pokrywa pensji dla jego pracowników. Większość klubów I i II ligii, ma nieporównywalnie lepsze sklepiki niż Wisła Kraków, prowadzona przez JB.

Każdy normalny człowiek z pocałowaniem ręki widziałby kogoś takiego jak Leśny w Wiśle. Kosmici wolą Bednarza i jego krucjatę.
Prawda jest taka, że Wisła w Krakowie nie jest tak modnym klubem jak w Warszawie Legia i u nas nigdy takiej sprzedaży się nie osiągnie! U nas taki FanStore nie ma racji bytu, bo pies z kulawą noga do niego nie zajrzy... taka niestety jest prawda i nie każdy jest to w stanie pojąć, a jak już pojmie to jest to dla niego nie do przyjęcia! Może gdyby w Krakowie był jeden klub... jak w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu miało by rację to co piszesz. Niestety u nas to nie przejdzie...
Odpowiedz cytując