Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
27934
06.08.2014, 07:25
Tutaj nie ma rozwiązania ZUS czy OFE? Kto może wiedzieć co za kilkanaście lat się wydarzy. Giełdy będą górować to i OFE będzie górować, będzie krach na giełdach to emeryturki będą głodowe.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09