|
Powinien byc przepis, ze przynajmniej jeden u-18 ma grac w podstawowej jedenastce + z minimum3 u-21i wsjo, cos na przyklad Szkopow. Przeciez taki Chrapek zagral tylko 2 sezony w E-klapie i poszedl za dobra kase jak na nasze realia ale gral a nie statystowal. U Smudy pewnie by tak jak teraz Zajac byl zapchajdziura na kontuzje i kartki i tez gowno by pogral. On ma grac caly czas jak ma cos z niego byc a nie byc substytutem na wypadek polamania sie Boguskiego czy kogo innego. Co ja mam trzymac kciuki zeby Brozek, Boguski i Jankowski polamali siei na caly sezon bo pewnie dopiero w takiej sytuacji taki Zajac gralby caly czas choc i to niepewne do konca patrzac na testy jakichs pomazancow .... wie skad.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 06.08.2014 o godz. 07:21.
|